Proč VFR Communication ?

31.8.2017 Od pilotů, kteří si zakoupili učebnici „Anglická VFR komunikace“ jsme dostali řadu požadavků na to, abychom poskytli i náslech jednotlivých instrukcí a také možnost si zkoušet vlastní komunikační schopnosti v angličtině.

Proč VFR Communication ?

Během našich kurzů zahraničních VFR letů se řada pilotů vyjádřila, že za největší překážku při rozhodování o prvním letu do zahraničí považují právě svou nedostatečnou nebo neprověřenou schopnost komunikace v angličtině. Situaci jsme se snažili řešit třemi vydáními celkem 1000 výtisků praktické učebnice "Anglická VFR komunikace". Samotná učebnice však nemůže vyřešit problémy s náslechy a zkoušením vlastních komunikačních schopností. Z toho důvodu jsme se ve Flying Revue rozhodli vytvořit světově unikátní aplikaci "VFR Communication", která obsahuje jak reálné, tak vzorové nahrávky komunikace, testy, i možnosti pro každého studenta si na vlastních nahrávkách ověřit a vylepšovat svoje anglické komunikační schopnosti. 

Aplikace "VFR Communication" tedy reaguje na aktuální požadavky a potřeby pilotů, kteří chtějí nebo potřebují získat potřebné znalosti a sebedůvěru pro letovou komunikaci v angličtině. Aplikaci budeme nadále rozvíjet v závislosti na požadavcích našich klientů a zároveň ji budeme rozšiřovat v návaznosti na rostoucí databázi našich vlastních informací, audio i video nahrávek a zkušeností.

VFR Komunikace > Aktuality > Proč VFR Communication ?

Kontaktujte nás

Máte dotazy k aplikaci VFR komunikaci? Neváhejte a kontaktujte nás.
TELEFON

+420 777 001 559

INFORMACE O SPOLEČNOSTI

Galileo training, s.r.o.

IČ: 27910661

Pošlete nám zprávu

Máte návrhy na zlepšení aplikace VFR Communication?
Nenašli jste v aplikaci některé komunikační situace nebo výrazy? Napište nám jaké!
Máte nějakou zajímavou zkušenost z VFR komunikace v angličtině?
Máte nějaký praktický dotaz?

 

Klikněte na obrázek pro jiný příklad
klikněte na obrázek pro jiný příklad
* - povinné údaje